
Таз круглий 15л. Оливковий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таз круглий 15л., Артикул 121054, параметри виробу : лінійні розміри ,мм : 430 х 410 х 180, об'єм-15л; кількість в упаковці: 10 шт., Кольори в асортименті :.
.
-
>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Універсальне |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Ручки | Є |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 153 ₴

