
Таз круглий 34л. Оливковий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таз круглий 34л., Артикул 121050, параметри виробу : лінійні розміри ,мм : 545 х 525 х 260, обсяг - 34 л; к-ть в упаковці: 10 шт., Кольори в асортименті :.
.
-
>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Універсальне |
| Об`єм | 34 л |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Ручки | Є |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 320 ₴

